Specjalista od chorób skóry głowy i włosów Trycholog i kosmetolog

Moja misja
Marzenie o długich, lśniących, zdrowych włosach ma chyba każda kobieta. Mężczyźni także, chcą wyglądać jak najdłużej atrakcyjnie i męsko bez problemów szybko pojawiających się zakoli lub łysiny.Coraz bardziej jesteśmy świadomi swojego wyglądu, jednak chęć „przetrwania” w społeczeństwie wywiera na nas ogromną presję otoczenia.
Na skutek przykrych przeżyć, długotrwałego życia w stresie, diametralnych zmian w życiu, uszkodzeń chemicznych, złej pielęgnacji włosy i skóra stają się odbiciem naszych codziennych problemów, co uwidacznia się na naszym wyglądzie zewnętrznym.U większości pacjentów oprócz skóry głowy i włosów cierpi również psychika. Obawiamy się spojrzeń innych ludzi, stajemy się nieśmiali, wstydliwi co w konsekwencji może prowadzić do nerwicy lub depresji.
Kondycja włosów świadczy o zdrowiu całego organizmu, a więc o sile witalnej kobiety i mężczyzny.Jeżeli chcą Państwo uzyskać fachową poradę jak dbać i pielęgnować swoje włosy i poprawić stan skóry głowy oraz dobrać odpowiednią dla nich kurację trychologiczną zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.
mgr Marcelina Osuch kosmetolog, trycholog
Co robię?
Trycholog Grudziądz
Jak mówią o mnie klienci?
Pełen profesjonalizm i przemiła atmosfera! Indywidualne podejście, bezcenna wiedza i konkretne wskazówki pielęgnacyjne. Moje problemy ze skórą głowy w końcu zniknęły. Polecam z całego serca!"
Bardzo polecam, wizyta w przesympatycznej atmosferze, z ogromną ilością przekazanej wiedzy w sposób przejrzysty i zrozumiały. Podczas wizyty szczegółowa analiza wyników badań i badanie kondycji włosa i skóry głowy, dobór odpowiednich kosmetyków, produktów do pielęgnacji i suplementów. Jeśli ktoś z Was szuka pomocy lub choćby odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące włosów to naprawdę warto odwiedzić Panią Marcelinę. 👍👍👍
Serdecznie polecam gabinet pani Marceliny, która z profesjonalizmem podchodzi do wykonywanej pracy. 😊 Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze.
Szukałam specjalisty dla 5-letniej córki i wybrałam gabinet P. Marceliny sugerując się wcześniejszymi opiniami. To była bardzo dobra decyzja-pełen profesjonalizm, świetne podejście do dziecka, szczegółowa analiza problemu oraz indywidualnie dobrane zalecenia .Bardzo dziękuję za fachową pomoc i zdecydowanie polecam.Na pewno wrócimy na kolejne wizyty. Pozdrawiam Alicja
Serdecznie polecam ❤️ Pani trycholog uratowała moją popaloną skórę głowy po nieudanej wizycie u fryzjera. Wykazała się ogromnym profesjonalizmem, wiedzą i zaangażowaniem, a dodatkowo została dla mnie dłużej po godzinach. Przemiła atmosfera i indywidualne podejście. Bardzo dziękuję
Polecam niezdecydowanym. Po wizycie uważam , że każdy powinien odwiedzić trychologa i otrzymać indywidualne informacje o swoich nieświadomych, złych nawykach. Teraz stwierdzam , że lepiej oddać się specjaliście takiemu jak P. Marcelina Osuch niż błądzić wokół własnych nietrafionych pomysłów dotyczących pielęgnacji włosów ( i skóry głowy)
Bardzo polecam wizytę u Pani Marceliny . Ja korzystam już z usług gabinetu od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z widocznych efektów. Pani Marcelina jest profesjonalistką w swojej dziedzinie i przy tym zawsze trafnie doradza zabiegi i kosmetyki do każdego rodzaju skóry głowy i włosów. Ponadto jest też bardzo miła i uprzejma osoba. Wizyta w salonie przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze . Na pewno powrócę na zabiegi jeszcze wiele razy.
Witam, serdecznie polecam wizytę u Pani Marceliny, konkretnie, merytorycznie, obrazowo, sympatycznie, wszystko jasne i wiadomo, co dalej robić.
Polecam! Kolejna wizyta i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wytłumaczone na spokojnie. Pełen profesjonalizm. Polecają klientki mama i córka🌸
Miła atmosfera, wszystko wyjaśnione, czas poświęcony w pełni pacjentowi. Bez namawiania na zakup produktów, przedstawione alternatywy. Z czystym sumieniem mogę polecić.
Polecam gorąco Panią Trycholog. Profesjonalne podejście do każdego pacjenta.
Profesjonalizm, wiedza i świetne podejście do pacjenta. Wizyta na najwyższym poziomie, wszystko dokładnie wyjaśnione. Zdecydowanie polecam.
Profesjonalna i miła wizyta, wszystko dokładnie wyjaśnione i jasno przedstawiony plan działania — polecam.





